Warsztaty transformujące

MIŁOŚĆ z WZAJEMNOŚCIĄ

– Osobista Bogini Mocy w Tobie!  

Gdybym miala wskazać najwazniejszą rzecz z tego czego nauczyłam się i czego doświadczylam w świecie tzw. rozwoju, byłoby to: „dotykanie siebie nieuwarunkowaną miłością”.

Miłość z Wzajemnością. Gwarantowana jest tylko wtedy, gdy wchodzisz w przestrzeń pełnego, nieuwarunkowego czucia Siebie i swojego ciała. Kiedy doświadczasz Siebie wolna od schematów, ocen, a nawet najpiękniejszych wyobrażeń. Warsztaty te skonstruowałam po osobistym przejściu przez dziurkę od klucza, która trzymała mnie w poczuciu niedostępnej mi doskonałości. 

Dla kogo są?
Co zmieniają?

To zupełnie nowa jakość Twoich relacji ze Sobą

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

   Często bywa tak, że choć bardzo chcemy zmian, jednocześnie odczuwamy przed nimi lęk, jakiś niezrozumiały opór. Wówczas, w nieuświadomiony sposób odkładamy je na tzw. lepszy czas….Bo teraz to akurat to i tamto, i jeszcze coś tam… Tylko wtedy pozostajemy w permamentnej tęsknocie za sobą. Za jakością, o której w głębi duszy dobrze wiemy, że jest.

   Po swoich osobistych doświadczeniach i zmianach, które stały się inspiracją dla stworzenia takich możliwości Wam.

I po wspaniałych, głębokich transformacjach, wielu szczęśliwych po warsztacie kobiet, polecam przekroczyć granice jakichkolwiek wymówek! Bo warto poczuć                    i doświadczyć, a potem zobaczyć swoje nieuwarunkowane piękno i pozwolić mu emanowac już na zawsze!

A co jeśli jesteś kimś znacznie więcej niż Ci się wydaje? 

wkrótce…