ENERGY PAINTING

Strukturyzowanie energii światła kolorów

kolor nie istnieje!

Malarstwo Energetyczne

Energy Painting to STREFA ŻYWEGO KOLORU!  Moje najmłodsze medium twórcze, którego od 2020r. „używam” do promowania Żywego Życia! Życia w Pełni, Kolorze i Zachwycie! Świadomie rozwaliłam mój dotychczasowy system akademickiego postrzegania malarstwa. Teraz otwieram bramy do korzystania z zasobów wibracji światła kolorów, dzięki którym możemy funkcjonować w lekkości, radości i zachwycie! Zapraszam do zajadania się nimi. Bo głęboko wierzę, że to co niektórym wydaje się być dziś luksusem, może i powinno stać się standardem. Bo cóż to jest za jakość, kiedy dotyka nas Nie Życie! Głęboko wierzę, że każdy potrafi sięgnąć po wszelkie zasoby    i informacje, jakie potrzebne są do tego, by prowadzić lżejsze, szczęśliwsze i piękniejsze życie.
printy spersonalizowane

Wydruki Fine Art/
printy- Giclee

Wydruki Fine Art, to spersonalizowane printy Giclee, które funkcjoują od jakiegoś czasu na rynku sztuki. Są tańszą opcją nabycia dzieła w określonej edycji limitowanej. Każdy z nich ma certyfikat autentyczności i odręczny domalunek wybranych partii obrazu oraz odręczną sygnaturę autora.

Domalunek autorski jest za każdym razem inny, a po jego naniesieniu całośc jest werniksowana.

Edycja limitowana jest realizowana na wysokiej jakości naturalnym płótnie lub papierze archiwalnym.  Określa ilość takich printów, jaka wyjdzie na rynek pod pełną kontrolą autorskiej ilości i jakości.

Jak zamówić? – czytaj więcej…/obejrzyj galerię

Pragnienia Twojej Duszy

Twój osobisty obraz energetyczny/zamów

  Jak by to było obdarować siebie czymś bardzo wyjątkowym? Pozwolić Sobie na spełnienie głębkiego pragnienia Swojej duszy i ciała?

Pozwolić sobie na osobiste piękno, które uszczęśliwia            i szczęście, które upiększa…

przestrzeń nieuwarunkowanej kreatywności

Sesje indywidualne online

   W strefie Energy Paiting, która jest moim osobistym labolatorium światła kolorów, uczę o tym, jak żyć życiem pięknym i komfortowym. Czerpiąc z potężnych zasobów ich wibracji i potęgi energetycznej własnej Istoty.

Jestem w zachwycie nad efektami eksploracji tej przestrzeni.

przestrzeń nieuwarunkowanej kreatywności

Warsztaty stacjonarne

 wkrótce więcej…