Printy spersonalizowane

Zamówienia indywidualne

  Oferta spersonalizowanych, wysokiej jakości autorskich wydruków w określonym limicie, funkcjonuje już od jakiegoś czasu na rynku sztuki wspólczesnej.  Nazywana jest Giclee. Jest doskonałą alternatywą dla kolekcjonerów z mniejszym budżetem.

Zapewniam przyjęte jej standardy w najwyższej jakości. Każy wydruk jest nadzorowany z dbałością o każdy detal w procesie jego realizacji. Ma to ogromne znaczenie dla efektu końcowego.

W przypadku printu Giclee  na płótnie, zawsze zostawiam autorski ślad pędzla, a całość jest pokryta werniksem. Każdy print z określonego limitu ma moją indywidualną personalizację strukturalną, energetyczną i certyfikat. 

Limity jakie proponuję są w przedziale 4-12 sztuk. W zależności od decyzji, który oryginał będzie w danej ilości dostępny w formie Giclee. Są one zawsze podane w ofercie.

Sposób zamówienia/opcje: 

-wybierasz spośród gotowej oferty na stronie sklepu i dokonujesz zakupu. Czas oczekiwania na realizację, to około 2-3 tygodnie. W zależności od wielkości płótna lub sposobu oprawy wydruku na papierze. Kupujesz dostępną edycję w formie indywidualnie sersonalizowanego zamówienia. Dlatego też płatność jest pobierana z góry i nie ma możliwości zwrotu.

– wybierasz spośród oryginałów, czyli pojedyńczych obrazów Energy Painting malowanych na płótnie i kontaktujesz się e-mail lub telefonicznie w celu uzgodnienia wielkości i podłoża, na którym zrealizuję Twoje indywidualne zamówienie, tak by zaspokajał Twoje osobiste potrzeby.  Po ustaleniu szczegółów, dokonuję wyceny realizacji. Po akceptacji, opłacasz realizację swojego spersonalizowanego Fine Art printu i oczekujesz około 2-3 tygodnie jego na przesyłkę. 

Na każdym etapie służę Ci swoją pomocą, wiedzą i doświadczeniem z zakresu doboru kolorystycznego do Twoich energetycznych, estetycznych i designerskich potrzeb. Byy Twój wybór i zakup był w pełni satysfakcjonujący – w pełni zaspokajał Twoje osobiste pragnienia.