Sesje indywidualne

Pozwól Sobie na Pozwalanie Sobie!

Sztuka Pozwalania Sobie!

 

Spodziewałam się, że dostanę sporo informacji i wskazówek. Spodziewałam się wysokiej jakości i fachowego prowadzenia w trakcie naszej sesji. Nie spodziewałam się, że darem jaki otrzymam będzie to,      że pierwszy raz w życiu doznam tak silnego impulsu prosto z serca do moich rąk, który zamienił się w pragnienie natychmiastowego działania. Tego się nie spodziewałam, takiej siebie nie znałam.  Jakimś nieznanym mi magicznym guzikiem, Meg uruchomiła we mnie chęci do regularnego sięgania po farby i zmalowania sobie czasem czegoś prosto z serca. Dziś miałam pragnienie wymalować moc mojej decyzyjności.

To efekty sesji, które prowadzę dla Was. 

Co to znaczy stać się bardziej Sobą? Jak to się dzieje?                  Którędy wchodzi się w przestrzeń nieuwarunkowanych możliwości, spełniania niemożliwego?

 

Czytaj poniżej… 

Niemożliwe załatwiam od ręki!

Badam i eksploruję. Nie tylko wpływ wibracji kolorów na jakość naszego życia, samopoczucia, a nawet zdrowia ale też nieustająco odkrywam wiele innych mega mocy, które one mają. I tym chcę się z Wami dzielić. Zapraszając do kreatywnego Życia w Radości              i Zachwycie! Do korzystania z zasobów osobistego, nieuwarunkowanego Geniuszu. Po co? Po zmianę > Jakość, lekkość i dobrą zabawę!

sama chylę czoła przed tą metodą

Życie w Zachwycie!

O czym i dla kogo jest SZTUKA POZWALANIA SOBIE NA POZWALANIE SOBIE?

Moje autorskie sesje transformujące, redefiniują Twoje założenia, czyli przekonania na temat tego co możesz             i potrafisz. Są ludzie, którzy dobrze wiedzą, że niemożliwe nie istnieje! Wystarczy sobie tylko na to pozwolić.

A efekty są zaskakujące i potwierdzają, że wszyscy możemy znacznie więcej niż nam się wydaje. Metod transformacji jest wiele. Ta wyróżnia się lekkością i dobrą zabawą!

I uwaga-zaskakującą, spektakularną zmianą, po której nic już nie jest takie samo!

Gotwa/y do wejścia w życie w Radości i Zachwycie?

Niemożliwe nie istnieje!

Chcesz lepiej, więcej...

Kreatywność to potężne, uwalniające narzędzie. To  porzucenie ograniczjących przekonań i blokujących schematów.

Pomyśl… jak by to było dotrzeć do pełni swoich potencjałów?  Śmiało je eksplorować. Korzystać z nieograniczonych zasobów umysłu i podświadomości, by skutecznie wspierać jakość swojego życia. A najlepszy czas na rozwijanie skrzydeł jest właśnie TERAZ! 

ŻYWE ŻYCIE to wybór, który dzieje się w każdym Teraz.

Co jeśli możesz doświadczać radości istnienia, życia w pasji     i wielu najwspanialszych emocji, które przywracają oczom  blask i serca naprawiają…?

Dla kogo jest Sztuka Pozwalania Sobie na Pozwalanie Sobie? 

Taka głęboko transformująca sesja jest dla Ciebie, jeśli czujesz, że chcesz:

 • Być bardziej Sobą;
 • Wykorzystywać w pełni swoje twórczy potencjały, odkryć i wspierać możliwości własnego umysłu;
 • Pragniesz doświadczać lepszej jakości funkcjonowania w pracy, w życiu codziennym, w relacjach;
 • Czujesz, że mozesz i pragniesz więcej, ale coś blokuje Twoje pomysły, projekty i ich realizacje;
 • Spełniać swoje marzenia > rozwijać wyobraźnię aby je wspierać/ poczuć smak ich spełnienia;
 • Odświeżyć przemęczony umysł > zmienić stare programy, które już nie działają;               
 • Zmienić/redefiniować swoje standardy życia > mieć świadomy wpływ na jego jakość;
 • Doświadczyć mocy swojego nieuwarunkowanego Geniuszu twórczego w dowolnym obszarze życia
 • Celebrować siebie > życie o smaku rozkosznej przygody i zapachu nieograniczonych możliwości – jeśli tylko Sobie na to Pozwalasz; 
 • Wyjść z nieŻycia! Poczuć/doświadczać smaków i kolorów Życia w Pełni, Radości i Zachwycie!
Pozwól Sobie na Pozwalanie Sobie!

Redefiniuj swoje standardy

Dlaczego warto to zrobić?                                                  Bo można! Bo się da! Bo warto!

Bo zasługujesz na jakość jakiej pragniesz!                            Bo nie ma nic piękniejszego, niż przypomnienie sobie kim tak na prawdę jesteśmy w swojej istocie.                            W swojej większej Istocie!

Bo są ludzie, którzy to zrobili i cieszą się nowymi jakościami. Ty też Możesz! Jeśli tylko Sobie na to Pozwolisz.

Ile razy zrezygnowałał/łeś już z pragnień swojej duszy?        Ile razy doświadczasz smutku i przygnębienia z powodu      odczuwania ogromnej tęsknoty, której nie potrafisz nazwać?

Jak długo odkładasz swoje uciszone pragnienia na jakieś Potem, które nieustająco trafia na koniec Twojej listy?

Wiesz, że jest takie miejsce w Tobie, które bardzo czeka na zmianę. Co jakiś czas puka, stuka, czasem nawet wali pięściami. A Ty uparcie je ignorujesz, udajesz, że nie słyszysz….jasne, bo przeciez nie masz czasu albo możliwości. A czas i możliwość to nie opcja, to wybór.

Zatem jakich wyborów dokonujesz? Jakie wybory Ci już nie służą? Co i dlaczego wybierasz? A co by było gdybyś Pozwolił/ła Sobie na wrzucenie na swoją listę z numerem jeden, hasła: Spełaniam moje pragnienia?

A co jeśli się spełnią? A co jeśli pofruniesz? A co jeśli wygrasz swoje życie, bo Sobie na to Pozwolisz? Co jeśli świat na to właśnie czeka?

A co jeśli staniesz się Bardziej Sobą? Zaczniesz dzielić się swoimi darami i talentami. Co jeśli „grzechem”/ignorancją, jest tego nie robić?

Twoje super moce są dostępne

Sztuka Żywego Życia!

Jeśli widzisz światło i radość życia we mnie, i w innych, to znaczy, że jesteś gotowy poczuć i zobaczyć je w sobie!

Tak, możesz na lekko usunąć swoje blokady i uzdrowić swoje życie na wielu poziomach!

Kiedy słyszę:

ok. chcę uwolnić swoją kreatywność ale ja nie mam…ale ja jestem antytalentem!
Wtedy mam czułego banan na ustach, bo dobrze wiem co tak na prawdę w sobe masz! Masz przekonanie na ten temat.
Wtedy spotykamy się w intymnej relacji z tym „nie maniem talentu”. I z pomocą wibracji światła kolorów, „skanujemy te nie mania”, robimy odczyt Twoich przekonań, transformujemy je poprzez ciało, a potem szalejemy w bezmiarze – jak małe dzieci mamy zaje frajdę i mega czas, i… Wiecie co z tego finalnie wychodzi?

Kiedy już aktywujemy Twoje „nie talenty”, możesz kreatywnie zmalować z nich swój wielowymiarowy, spektakularny sukces.

Gdy po roku od sesj, zobaczyłam jak jedna z uczstniczek promuje i rozdaje autografy na serii swoich książek, które były odkładanym pragnieniem, przestałam mieć resztki wątpliwości. Metoda jest spektakularnie skuteczna. I sama chylę przed nią czoła.

Pozwalam Sobie aby docierała do każdego, kto słyszy wołanie swoich teśknot, pragnień i chce aby stały się one spełnieniem nowego, wymarzonego życia. Takiego w jakościach ulubionych!

Twoja sesja uwalniająca kreatywność

Czego potrzebujesz?

 • Gotowości i otwartości na zmianę. Dziecięcej ciekawości… 
 • Czasu tylko dla siebie – 2 do 2,5 godziny bez telefonu, domowników > żadnych przeszkadzajek! + minimum 1-2h na integracje procesu
 • Laptopa z kamerką i głośnikiem oraz dobrym internetem;
 • Bloku kolorowych papierów A3;
 • Zestawu podstawowych kolorów (zółty, niebieski, czerwony, biały) farb akrylowych w tubce wielkości 60-120 ml lub zestawu 10-12 kolorów – poj. minimum 30ml;
 • Kilku czystych kartek A4 i ołówek;
 • Miski z wodą i papierowego ręcznika lub zwykłego, który możesz śmiało ubrudzić i nie doprać;
 • Wygodnego ubrania w szarych, neutralnych kolorach, którego nie będzie Ci żal ubrudzić farbami;

Czas po sesji, jest na integrację procesu. Na poddanie się prowadzeniu ciała. Ono będzie wiedziało, co jest najlepszym dopełnieniem/domknięciem Twojej transformacji. Dlatego daj sobie jeszcze około 2 godziny po sesji, na integrację procesu zmian, również w energetyce Swojego ciała.

Warto jej nie zakłócać narracją umysłu, tylko dobrze wsłuchać się w jego potrzeby i pójść za jego „wiedzeniem”.

Dla  każdego wygląda to inaczej. Możesz potrzebować drzemki, ciepłej kąpieli w wannie albo zimnego prysznica, spaceru albo biegania. Możesz chcieć tańczyć, śpiewać albo pisać, czy też malować albo ugotować sobie coś ulubionego w nowej wersji… Nie ma limitów ani ograniczeń na to co chce się wydarzyć po sesji. Dlatego nie planuj natychmiastowego pędzenia w wir obowiązków i spraw. Chyba, że odpaliła Ci się właśnie nowa koncepcja ukończenia projektu, który tkwił od jakiegoś czasu w szufladzie z napisem: „no, nie wiem..” 

Korzyści / profity / efekty

Co dostajesz?

 • Moje wprowadzenie, pełnę uwagę i czułe prowadzenie po zakamarkach podświadomości. Zdyscyplinowanie Twojego umysłu, który lubi wcinać się ze swoimi komentarzami, gdy wyruszasz w nową, nieuwarunkowaną przestrzeń. Której on nie zna, jednak wszystko zawsze wie lepiej 😉 
 • Medytację na zakończenie sesji.
 • Piękny, graficzny skrypt do kontynuacji aktywacji, który wykonuję dla Ciebie po sesji. I przesyłam na pocztę e-mail. Będą w nim również Twoje niesamowite zdjęcia z sesji.
 • Jedno godzinne spotkanie/ konsultację ( w ustalonym terminie). Podsumowującą sesję i wyjaśniającą jak samemu pracować z aktywacją wibracji światła kolorów przez miesiąc po sesji.
 • Mega wspaniałą zabawę, jedyną w swoim rodzaju przygodę spotkania się ze nieuwarunkowanym Sobą. Lekkość transformacji i zaskakujące efekty, na które Sobie po prostu Pozwoliłaś/łes!

I dużo więcej…

Wiem, że te sesje robią dobrą robotę! Bo świadomość Siebie i swoich nieograniczonych zasobów, każdemu robi dobrze. Szkoda czasu na chowanie się w krzaki przed własnym życiem w Pełni, pragnieniami i tęsknotami. To zabiera mnóstwo energii. Już czas skierować ją w stronę uwalniania, zamiast powstrzymywania! Twoja inwestycja w zmianę lokalizacji energetycznej/świadomości Twoich zasobów i ich aktywowania, ma niebywale wysoką stopę zwrotu. O czym możesz poczytać w opiniach uczestniczek.

inwestycja w siebie!

Zmiana jest wyborem

Nie dojedziesz tam samochodem/autobusem ale „pociągiem” do Żywego Życia, już tak.

W przestrzeni kreatywności jesteś odkrywcą i zdobywcą. Ryzyko sprowadza się jedynie do poznania Siebie na Nowo! Do spotkania i poczucia własnej. większej Istoty w Sobie. Gdzie przestrzeń Twoich nieograniczonych możliwości i potencjałów, czeka na Twoje spontaniczne TAK!

Bo jeśli coś Ciebie woła, to już z tym nie dyskutuj. Nie trać więcej energii i czasu. Nie siedź już dłużej w Nie wiem, Nie potrafię. Oczywiście możesz ale możesz też wybrać inaczej! Czego z całego serca Ci życzę. Życzę Ci dobrych wyborów. Żywego Życia w swojej Pełni, w Radości, Lekkości i Zachwycie!

Bo Jesteś Cudem, Światłem i zasługujesz na doświadczanie Boskości w Sobie…

Twoja inwestycja w zmianę/sesja 1:1 online – 1200pln