Twój osobisty obraz energetyczny

Otwórz swoje życie na Żywe Życie!

Życie w kolorze, pełni, przepływie i zachwycie!

 

  Malując obrazy energetyczne, realizuję projekty związane ze  światłem kolorów/ich wibracją. Eksploruję i pogłębiam zagadnienia podświadomości, świadomości i nieuwarunkowanej tożsamości. Odsyłam tą fałszywą, przekłamaną uwarunkowaniami społecznymi i światopoglądowymi. Bo w człowieku jest prawda płynąca z samej natury istnienia. Jako boskiego cudu życia. 

 Na swoje potrzeby rozwaliłam system akademickiego postrzegania sztuki. Bo wolę dotykać w ludziach miejsc, które są poza myślami, poza umysłem. Poza jakimkolwiek systemem.  I teraz wiem, że moje obrazy uruchamiają wewnętrzne procesy. Są portalami-otwierają nowe światy i przestrzenie. Te osobiste.

Jak by to było doświadczyć Siebie w nieuwarunkowanej odsłonie? Bez masek, grania, pozowania… Bez niekontrolowanej narracji umysłu?                      Być w przepływie/w polu energii, która jest dla nas odżywcza. Wsperająca. Uwalniająca. Generująca lepsze samopoczucie i zdrowie. 
Moje malarstwo powstaje w przepływie łączenia się z wyższą świadomością. Światło kolorów, które mają swoje znaczenie i określone wartości w
energetyce. Czy tego chcemy, czy nie, mają wpływ na jakość naszego życia, emocji, samopoczucia, zdrowia. Mają tym samym moc transformacji.

To propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz doświadczyć działania wibracji światła kolorów w Twojej osobistej przestrzeni. 

Jeśli Twój osobisty obraz energetyczny jest Twoim pragnieniem, to trafiłaś/łeś idealnie. Zapraszam Cię do rozmowy telefonicznej.

Zwrot inwetycji jest na poziomie wielowymiarowym, a efekty, czyli zmiany mogą być zaskakujące. 

Czy jesteś gotowa/wy na przekroczenie granic tzw. niemożliwego?