Jestem

Ciałem, Duszą i Energią.

Gdybym miała powiedzieć o Sobie jednym słowem, było by to SZTUKA. Całkiem niezła sztuka, w dwóch...

  Urodziłam się po to by  zachwycać się życiem. Pielęgnować piękno w sobie i generować je moimi talentami dla innych, dla świata.            Lepszego świata.            

  Od zawsze, z wielką pasją                i zaangażowaniem, podążam ścieżką pełną miłości do tworzenia. Do PIĘKNA. Wierność moim głębokim pragnieniom, pozwoliła mi przejść długą, często niełatwą drogę poznawania tego, do czego jestem stworzona. Drogę, na której mam już pewność, że to czym zostałam obdarowana, i nad czym wiele lat pracowałam, jest dziś esencją mojego żywego życia. 

 

mgr Sztuk Pięknych. Ceramik. Fotograf. Malarka. Trener świadomości. Coach kreatywności. Tworzę. Inspiruję do Żywego Życia!

Piękno, według którego żyję Tworzy lepszy świat

WSPÓŁPRACA

Czy wiesz, że w obecności Piękna zmienia się biochemia naszego ciała. Tworzy się neuroplastyczność, bioplastyczność i plastyczność genetyczna. To potężna siła. Piękno, według którego żyję tworzy lepszy świat. Świat potrzebuje piękna jako fundamentu ludzkiej egzystencji.

Dlatego zapraszam Was serdecznie, wchodźcie w moją przestrzeń swobodnie, często i pozwalajcie Sobie na dawanie Sobie więcej Piękna      w swoich przestrzeniach życiowych.

Zapraszajcie do siebie energie/wibracje, które będą Wam służyły. Będą dla Was wspierające i podnoszące dobrege samopoczucie.

Otwierające Wasze życie na Pełnię Życia!

Contact

+48 883440443

meg.skoczylas@gmail.com